LOGOWANIE WIADOMOŚĆ WIADOMOŚĆ

Szkolenie Revit online

Chciałbyś zrealizować kurs Revit, ale nie masz możliwości uczestniczyć w spotkaniach stacjonarnych? Postaw na e-learning! Uważamy, że metoda ta może być równie skuteczna co tradycyjne szkolenia, a dodatkowo nie uzależnia uczestnika od nauki w konkretnym miejscu. Decydując się na kurs online z Revit dla początkujących, możesz bez przeszkód realizować go ze swojego domu, kawiarni czy parku. W naszej ofercie znajdziesz również tutorial Robot Structural Analysis oraz szkolenie AutoCAD.

Interfejs Revitdla użytkowników

Przygotowane przez nasz szkolenie online Revit Architecture przeznaczone jest dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z tym oprogramowaniem. Zależy nam nie tylko na przybliżeniu Ci podstawowych zasad jego działania, ale też wykształceniu poprawnych nawyków. Na e-learning Revit składają się lekcje teoretyczne dotyczące interfejsu i funkcji programu, a także możliwości jego konfiguracji w dalszej pracy. Tworząc tutorial Revit po polsku, zależało nam przede wszystkim na tym, aby był w pełni zrozumiały dla każdego.

Podstawy Revit szkolenie online

Podczas naszego kursu przeprowadzimy Cię przez meandry oprogramowania Revit Architecture. Oprócz przekazania elementarnej wiedzy teoretycznej związanej z działaniem samego programu pokażemy Ci, w jaki sposób korzystać z konkretnych narzędzi i funkcji. Przykładamy dużą wagę do higieny pracy, a e-learning to bardzo efektywna forma podnoszenia własnych umiejętności z zakresu obsługi takiego oprogramowania jak Revit.

Kurs Revit online

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do zapoznania się ze specyfiką naszych szkoleń online, które obejmują nie tylko Revit, ale też AutoCAD i Robot Structural Analysis. Wierzymy, że solidna wiedza teoretyczna połączona z praktyką pomogą Ci na samodzielne stawianie pierwszych kroków od razu po zakończeniu kursu. Zapraszamy do kontaktu!

Newsletter

Bądź na bieżąco i zapisz się do newslettera, by otrzymywać najnowsze informacje.